Partyzant słabszy od Nowin

W 31 kolejce piłkarskiej świętokrzyskiej IV Ligi Partyzant Radoszyce przegrał na wyjeździe z GKS-em Nowiny. Spotkanie rozstrzygnęło się już w pierwszej połowie. Po 45 minutach było 3:0 dla gospodarzy.

Zdjęcie poglądowe.

Piąty w tabeli GKS Nowiny postawił zawodnikom z Radoszyc trudne warunki, chociaż Ci grali przyzwoity futbol. Niestety starania podopiecznych Zbigniewa Podsiebierskiego pozwoliły tylko na zdobycie honorowego trafienia w 55 minucie gry. Bramkę zdobył Kuba Kos.

Radoszyczanie są na dziewiątej pozycji w tabeli, ale po niedzielnych spotkania mogą spaść na dziesiątą lokatę. W przyszłą niedzielę Partyzant podejmie u siebie lidera – Koronę II Kielce.

GKS Nowiny – Partyzant Radoszyce 3:1 (3:0)
Bramka dla Partyzanta: Kuba Kos 55.
Partyzant: Kaszuba – Pańczyk, Miśtal, Samburski, Majewski, Kos, Opara (Nieszporek), Tyczyński, Piwowarczyk, Markowicz (Sosiński), Śliwka. Trener Zbigniew Podsiębierski.