REKLAMA

Partyzant wygrywa zaległy mecz i pomaga Neptunowi

Partyzant w zaległym spotkaniu 9 kolejki IV Ligi po prawdziwej strzelaninie pokonał GKS Nowiny. Tym samym rywale radoszyczan w tabeli nie dogonili liderującego Neptuna. 

REKLAMA

Spotkanie miało być rozegrane 23 września, ale zły stan murawy w Nowinach na to nie pozwolił. Odbyło się ono więc w ostatnią środę, a Partyzant grając na wyjeździe z faworyzowanym rywalem nie miał litości! Po hat-tricku Jakuba Jakiewicza oraz golach Kuby Kosa, Michała Grudnia i Karola Nieszporka Partyzant zwyciężył 3:6.

Po tym spotkaniu radoszyczanie są na bardzo dobrej szóstej pozycji w tabeli IV Ligi, liderem wciąż jest Neptun, a już w weekend radoszyczanie u siebie podejmą Wierną Małogoszcz (sobota, godzina 15.00). Natomiast Neptun w niedzielę jedzie do Sędziszowa.

REKLAMA

GKS Nowiny — Partyzant Radoszyce 3:6
Gole dla Partyzanta: Jaśkiewicz – 3, Nieszporek, Grudzień, Kos
Partyzant: 
Mateusz Mazur II — Grzegorz Samburski (Maciej Dymek), Paweł Markowicz (Dawid Wołczyk), Tomasz Mazur, Karol Pańczyk, Przemysław Morgaś, Jakub Jaśkiewicz, Bartłomiej Papros (Maciej Mazur), Michał Grudzień (Bartosz Sosiński), Kuba Kos, Karol Opara (Karol Nieszporek).

REKLAMA

One thought on “Partyzant wygrywa zaległy mecz i pomaga Neptunowi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *