REKLAMA

Pary rywalizowały w turnieju Red Bridge Cup [zdjęcia]

Od sześciu lat na kortach Tennisklubu Ósemka w Czerwonym Moście organizowane są cykliczne zawody „Red Bridge Cup”. W ostatnią sobotę rywalizowali tam debliści w kategoriach junior oraz senior. 

REKLAMA

Organizatorem wydarzenia jest wspomniany klub tenisowy oraz Koneckie Stowarzyszenie Przyjaciół Tenisa. Sobotni Red Bridge Cup  podzielony był na 2 kategorie: junior i senior. Liczba uczestników to 20 osób łącznie. Grupę juniorów stanowiły cztery pary deblowe, które grały w systemie każdy z każdym.

REKLAMA

Po kilkugodzinnej rywalizacji klasyfikacja juniorska wyglądała następująco:  1. Łukasz i Maciej Synowiec; 2. Grzegorz Styś/ Maks Kierstan; 3. Maciej Milcarz / Kacper Wasik, 4. Hania Zacharska/Paweł Jedynak.

W grupie seniorów było sześć par. Mecze rozgrywano również w systemie każdy z każdym. Klasyfikacja: 1. para Andrzej Mijas/ Dariusz Młodawski; 2. Piotr Janus/ Mirosław Jańczyk, 3. Wojciech Ciepliński/ Piotr Zaczkowski.

„Poziom gry jest coraz wyższy, na turniejach mamy też nieustannie lepszą frekwencję. Cieszy najbardziej, że coraz więcej młodych ludzi zaczynać uprawiać ten sport. W sobotę mieliśmy znakomite warunki pogodowe, a graliśmy na trzech kortach z syntetycznej trawy” – powiedział nam po zakończeniu zmagań Andrzej Mijas, organizator zawodów.

Najlepsi zawodnicy otrzymali okolicznościowe medale, a na wszystkich uczestników czekały liczne przekąski, owoce, napoje oraz potrawy z grilla. Organizatorzy już dziś zapraszają na kolejne turnieje.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *