REKLAMA

Pasadena. Od soboty nowa kwiaciarnia w centrum Końskich! [wideo, zdjęcia]

Pasadena ma być nową jakością na rynku florystycznym naszego regionu. Kwiaciarnia uruchomiona zostanie w sobotę 9 lipca. W ofercie między innymi poczta kwiatowa z dowozami na terenie Końskich gratis. Pasadena to także dekoracje dla Twojej imprezy – między innymi sali, kościoła, czy samochodu. Warto odwiedzić to miejsce w centrum Końskich (ul. Piłsudskiego 32), telefon kontaktowy i do zamówień: 579 975 606.  

REKLAMA

Kwiaciarnia Pasadena to zawsze świeże kwiaty. Posiada ona bowiem specjalistyczną chłodnię do kwiatów, dzięki czemu ich trwałość jest zdecydowanie dłuższa. W przeciwieństwie do kwiatów trzymanych w klimatyzowanych pomieszczeniach, kwiaty z chłodni nie zwiędną po kilku godzinach na słońcu, długo utrzymają świeżość i ładny wygląd.

Przy tej pracowni florystycznej funkcjonować będzie stale poczta kwiatowa. Na terenie Końskich dowóz będzie gratis, poza miastem cena będzie uzależniona od odległości. Dla osób, które nie mają możliwości zamówić na miejscu, a chcą zrobić komuś niespodziankę, płatność możliwa będzie przelewem lub blikiem.

REKLAMA

Dla tych, którzy szykują się do najważniejszego dnia jakim jest ślub lub innej imprezy okolicznościowej nowa kwiaciarnia oferuje usługi dekoracyjne – to kompleksowe dekorowanie podczas ślubów i wesel: kościół, sala weselna, samochód. Specjaliści wszystko przywiozą, rozstawią, a po zakończeniu posprzątają. Dodatkowo, na życzenie klienta, możliwe jest wykonanie dekoracji na ogrodzenia.

W ofercie Pasadeny znajdziecie także: wiązanki okolicznościowe, kosze i kompozycje kwiatowe, bukiety ślubne, kwiaty sztuczne, poczta kwiatowa na telefon; dekoracje sal, kościołów, samochodów; pakowanie prezentów.

Kwiaciarnia Pasadena, Końskie, ul. Piłsudskiego 32 
– godziny otwarcia – od poniedziałku do piątku 9-17, w soboty 9-13
tel. 579 975 606

Zdjęcia:

artykuł sponsorowany

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *