REKLAMA

Pasja i Franciszek Bąk z sukcesem na diecezjalnym konkursie [zdjęcia]

Społeczność szkolna ze Stadnickiej Woli świetnie zaprezentowała się w finale XVI Diecezjalnego Konkursu Pieśni i Poezji Patriotycznej ,,Kocham moją Ojczyznę”. Sukcesy osiągnęli: zespół „Pasja” oraz recytator Franciszek Bąk. 

REKLAMA

Zespół ‚Pasja’ w składzie: Aleksandra Banasik, Maja Kos, Amelia Woźniak, Julia Śliwak, Wiktoria Wiaderna, Karol Stefańczyk.

FinaŁ XVI Diecezjalnego Konkursu Pieśni i Poezji Patriotycznej ,,Kocham moją Ojczyznę” odbył się w Lipsku w województwie mazowieckim pod koniec kwietnia. Wcześniej uczestnicy przechodzili przez sito eliminacji lokalnych. W powiecie koneckim takowe zostały zorganizowane w Gowarczowie.

Zespół ,,Pasja” z Zespołu Placówek Oświatowych w Stadnickiej Woli po raz kolejny otrzymał I miejsce – w kategorii zespoły, pieśń – szkoły ponadpodstawowe. To było już kolejne z rzędu zwycięstwo zespołu, którego opiekunem jest nauczycielka muzyki Aneta Karbownik –„Cieszę się, że moim podopiecznym udaje się wygrywać ten, ale i inne konkursy. Skład zespołu często się zmienia, bo przecież młodzież odchodzi do kolejnych szkół, więc tym bardziej te sukcesy cieszą” – mówi nam nauczycielka.

REKLAMA

Na tym samym konkursie sukces osiągnął uczeń tej samej szkoły Franciszek Bąk w kategorii recytacja. Jury nagrodziło go wyróżnieniem. Franciszka przygotowywała Małgorzata Wiśniewska.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *