REKLAMA

Patriotyczny program zaprezentowały dzieci z Przedszkola nr 5 [zdjęcia]

Dzieci z Przedszkola nr 5 w Końskich zaprezentowały program artystyczny „Moja rodzina – Moja ojczyzna” w koneckim Domu Kultury.

REKLAMA

Na to wydarzenie przybyli rodzice przedszkolaków oraz zaproszeni goście: wiceburmistrz Końskich Krzysztof Jasiński, naczelnik Wydziału Edukacji Krystyna Milczarek oraz dyrektorzy zaprzyjaźnionych koneckich przedszkoli: Elżbieta Drozd, Anna Puszka, Barbara Gawrońska, Dorota Chamczyk oraz była dyrektor Przedszkola nr 5 Teresa Wilk.

REKLAMA

„W roku obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości chcemy podziękować rodzicom za to, że to oni w procesie wychowania kształtują naszych małych patriotów” – powiedziała dyrektor Przedszkola nr 5 Renata Sielska i dodała: „Patriotyzm to miłość, miłość to wierność. Także wierność tradycji, dlatego w dniu dzisiejszym nasze przedszkolaki zechciał wesprzeć zespół Korniczanki pod kierownictwem pani Małgorzaty Pasek. Nasi mali artyści długo i starannie przygotowywali się do tego dnia. Wszystko z myślą o was, kochani rodzice”.

Po tych słowach przedszkolaki wraz ze swoimi opiekunkami rozpoczęły patriotyczny program artystyczny.

Zdjęcia (archiwum przedszkola):

 

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *