REKLAMA

Paweł Kwietniewski: Zgłoś się do Świętokrzyskiej Szkoły Liderów!

Warsztaty z budowania kontaktu z mediami, wystąpień publicznych i zarządzenia zespołem czekają na uczestników 3 edycji Świętokrzyskiej Szkoły Liderów, której organizatorem jest Kieleckie Forum Rozwoju Kielce Plus z prezesem Pawłem Kwietniewskim na czele. Trwa nabór! Poniżej znajdziecie informację jak dołączyć do Świętokrzyskiej Szkoły Liderów. 

REKLAMA

„Organizacje pozarządowe są tak silne, jak kompetencje ich działaczy i wolontariuszy. Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich do udziału w trzeciej edycji Świętokrzyskiej Szkoły Liderów. Na uczestników czekają ciekawe warsztaty i spotkania” – mówi Paweł Kwietniewski, prezes Kieleckiego Forum Rozwoju – Kielce Plus

REKLAMA

W poprzednich edycjach zajęcia w ramach Szkoły Liderów prowadzili wykwalifikowani trenerzy, m.in. Mariusz Brelski, Piotr Szefer, Grzegorz Orawiec czy Anna Socha. W projekcie dotychczas wzięło udział 100 lokalnych liderów –„W tej edycji nie zabraknie spotkań z czołowymi przedstawicielami życia publicznego oraz doświadczonymi działaczami świętokrzyskich organizacji pozarządowych, którzy chętnie opowiedzą o swoich doświadczeniach” – dodaje Kwietniewski.

Rekrutacja do projektu trwa do 02.10.2020 r., wystarczy wypełnić specjalnie przygotowany formularz – TUTAJ lub napisać email na adres: [email protected]

Projekt Świętokrzyska Szkoła Liderów sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020.

Zdjęcia:

materiał partnera

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *