REKLAMA

Pękala idzie z Materkiem! Został liderem jego ruchu w regionie

Ruch prezydenta Starachowic Marka Materka rośnie w siłę i właśnie zyskał gigantyczne wsparcie w postaci niezwykle doświadczonego, a dodatkowo bardzo cenionego przez lokalną społeczność samorządowca. Chodzi o burmistrza miasta i gminy Radoszyce Michała Pękalę. 

REKLAMA

O tym, że Michał Pękala będzie liderem ruchu w powiecie koneckim poinformował sam Marek Materek –„Miło mi poinformować, że liderem naszego ruchu na ziemi koneckiej został świetny i doświadczony samorządowiec Michał Pękala, burmistrz Radoszyc” – przekazał prezydent Starachowic na swoim fanpage.

REKLAMA

Michał Pękala to burmistrz Miasta i Gminy Radoszyce. Od 20 lat zaangażowany samorządowiec. Poprzednio przedsiębiorca. Magister ekonomii. Absolwent Wyższej Szkoły Studiów Międzynarodowych w Łodzi. Master of Business Administration na Politechnice Lubelskiej.

– „Dlaczego Ruch Marka Materka? W mojej codziennej pracy obserwuję, że na poziomie lokalnych społeczności najlepiej można dostrzec problemy, z jakimi borykają się mieszkańcy całej Polski i wyzwania, które stoją przed naszym państwem. Dlatego uważam, że wiedza osób pracujących na rzecz samorządów jest nie do przecenienia – to olbrzymi potencjał, który powinien zostać dobrze zagospodarowany i spożytkowany. Stąd też w ramach członkostwa w Ruchu zamierzam aktywnie wymieniać doświadczenia z innymi samorządowcami, wdrażać dobre pomysły innych gmin i powiatów, a także dzielić się wiedzą, jak z poszczególnymi zagadnieniami radzimy sobie w samorządzie. Dlatego zdecydowałem się dołączyć do Teamu Marka Marka. Mega samorządowca który jest wiarygodnym człowiekiem. Zawsze przyświecało mi powiedzenie: „Nie słowa lecz czyny” a Marek to człowiek czynu.” – mówi Michał Pękala.

Przypomnijmy, że wcześniej do drużyny Materka dołączyli Jerzy Środa jako koordynator w gminie Końskie i Dagmara Kowalik, która ma zająć się gminą Stąporków (o tym TUTAJ).

Ruch Marka Materka działa w 10 powiatach naszego regionu oraz 24 gminach województwa świętokrzyskiego, jego lider zapowiada dalszą ekspansję.

REKLAMA

4 thoughts on “Pękala idzie z Materkiem! Został liderem jego ruchu w regionie

  1. W Starachowicach autobusy miejskie za darmo przewozy, na tablicach 0 ZŁ. Może by tak pan burmistrz Radoszyc nauczył się czegoś od Pana Masteraka? Np. Dopłaty za odprowadzanie ścieków komunalnych bo są bardzo wysokie. Sam darmowy parking przy zalewie nie wystarczy. Liczy się komfort mieszkańców Radoszyc i całej gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *