REKLAMA

Pełen atrakcji Dzień Dziecka w ZPO w Kazanowie [wideo, zdjęcia]

W środę rano, w Zespole Placówek Oświatowych w Kazanowie miał miejsce szkolny festyn z okazji Dnia Dziecka. Rada rodziców przygotowała dla uczniów szkoły podstawowej oraz przedszkola mnóstwo atrakcji.

REKLAMA

Impreza była okazją do aktywnego świętowania dla najmłodszych. Z tej okazji przygotowano między innymi zawody sportowe.

REKLAMA

– „Dziś w ZPO w Kazanowie, Rada Rodziców zorganizowała dla dzieci festyn z okazji Dnia Dziecka. Rodzice przygotowali dla wszystkich wiele atrakcji. Są przewidziane zawody sportowe, konkursy plastyczne, muzyczne, są atrakcje w postaci dmuchanego zamku, igloo, fotobudki, na koniec będzie zabawa w pianie” – mówi dyrektor placówki Marek Jędrasik.

Atrakcje były trafione, dzieciaki chętnie korzystały z zabawy w balonowym igloo czy basenie z kulkami. Nie zabrakło zapalonych sportowców, którzy grali w piłkę w hali sportowej. Mali artyści mogli wykazać się talentem malarskim na specjalnie przygotowanej ściance, a łasuchy wcinały kiełbaski z grilla i inne smakowite przekąski.

Dyrektor Marek Jędrasik złożył dzieciakom życzenia z okazji ich święta: „Drogie dzieci, z okazji Dnia Dziecka życzę wam przede wszystkim dużo uśmiechu, dużo radości, spełnienia marzeń, beztroskości i dorastania w jak najlepszych warunkach”

Wydarzenie poprowadził DJ Gass, który zadbał o oprawę muzyczną. Uśmiechy nie znikały z twarzy dzieciaków.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *