REKLAMA

Peszko i Majewski w niedzielę w Końskich. Przyjdź na trening z mistrzem! [wideo]

Już w niedzielę od godziny 15:00 na stadionie OSiR w Końskich będzie można spotkać się i potrenować z prawdziwymi gwiazdami piłki nożnej. Przyjadą do nas reprezentanci Polski – Sławomir Peszko oraz Radek Majewski. Poprowadzą oni trening dla młodych adeptów futbolu. Wciąż można zapisywać uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w tym wydarzeniu pod numerem tel: 721 137 410.

REKLAMA

„Na stadionie OSiR w Końskich będziemy mieli gości. Będą to reprezentanci Polski i będą prowadzili zajęcia, warsztaty dla dzieci ze szkół podstawowych. Zaczynamy punktualnie o godzinie 15:00. Zapraszamy do aktywności. Będą różnego rodzaju konkurencje dla dzieci. Będzie można w miły i przyjemny sposób spędzić czas na sportowo z byłymi reprezentantami Polski” – opowiada nam Bartłomiej Gad, prezes Neptuna Końskie i koordynator wydarzenia.

W wydarzeniu udział mogą wziąć wszyscy uczniowie szkół podstawowych – zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Tego samego dnia do południa podobne warsztaty odbędą się w Starachowicach. Od 15:00 wystartują zajęcia z kadrowiczami w Końskich

REKLAMA

Sławomir Peszko to 44-krotny reprezentant Polski. W swojej karierze był zawodnikiem między innymi FC Koln, Wolverhampton oraz Parmy. Radosław Majewski w koszulce z orłem na piersi wystąpił 9 razy. Doskonale radził sobie w lidze angielskiej w barwach Nottingham Forest, występował również w polskiej i greckiej ekstraklasie.

„Piłkarskie warsztaty z gwiazdami”  finansuje Ministerstwo Sportu i Turystyki, a organizuje Stowarzyszenie „Wczoraj Dzisiaj Jutro”. Honorowym patronatem warsztaty objęła wiceminister sportu Anna Krupka

Przypomnijmy raz jeszcze – obowiązują zapisy na treningi! Można ich dokonywać pod numerem telefonu: 721 137 410. 

 

REKLAMA

One thought on “Peszko i Majewski w niedzielę w Końskich. Przyjdź na trening z mistrzem! [wideo]

  1. lutek pisze:

    prosimy zabrać ze sobą szkło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *