Pewna wygrana KSSPR w Sandomierzu! [zdjęcia]

KSSPR Końskie w sobotę zwyciężyło z Wisłą Sandomierz grając w hali rywali. To drugie zwycięstwo zawodników trenera Michała Przybylskiego w obecnym sezonie.

Konecczanie kontrolowali mecz od pierwszej do ostatniej minuty. „Konie” pewnie prowadziły grę, nie pozwalając swoim świętokrzyskim rywalom na zbyt wiele. Do przerwy KSSPR prowadziło 10:13, a w drugiej odsłonie tylko powiększało przewagę. Ostatecznie po godzinie gry chłopcy trenera Przybylskiego wygrali 21:31 notując tym samym drugi triumf w tym sezonie. Wisła w tym meczu naprawdę nie miała zbyt wiele do powiedzenia.

Przypomnijmy, że w obecnych rozgrywkach KSSPR do tej pory zaliczyło: porażkę z AZS UJK Kielce, porażkę po rzutach karnych z MTS Chrzanów i zwycięstwo z ASPR Zawadzkie. Dzisiejsze zwycięstwo pozwoli przesunąć się „Koniom” nawet w okolice 3-4 miejsca w tabeli grupy D I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn.

Wisła Sandomierz – KSSPR Końskie 21:31 (10:13)

W sobotę 23 października o godzinie 18:00 KSSPR podejmie w hali przy ulicy Stoińskiego ZPRP Kielce.

Zdjęcia (źródło: Handball Końskie):