Pewna wygrana Neptuna Końskie

W niedzielę w meczu 7. kolejki Hummel IV Ligi Świętokrzyskiej Neptun Końskie wysokim wynikiem pokonał Orlęta Kielce. Żółtoniebiescy zwyciężyli 5:1. Zachęcamy do obejrzenia fragmentów meczu.

Na początku spotkania po interwencji bramkarza Neptuna Łukasza Herdy sędzia podyktował rzut karny, który wykorzystali przeciwnicy. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. W 15 minucie meczu wyrównującą bramkę strzelił Szymon Wójciak, w kolejnych minutach (23′ i 36′) piłkę do siatki posłał Adrian Maciejewski ustanawiając do wynik do przerwy na 3:1.

Druga połowa przebiegała pod znakiem dobrej gry obu drużyn i niewykorzystanych sytuacji podbramkowych, aż do 85 minuty kiedy to gola strzelił Patryk Kwiecień podnosząc wynik do 4:1 i chwilę później w 88 minucie ustanowił wynik 5:1.

Za tydzień w niedzielę konecczanie na wyjeździe zagrają z Góralem Górno, a 25 września na własnym boisku zawodnicy trenera Arkadiusza Bilskiego podejmą Alit Ożarów. Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00 na stadionie przy ulicy Sportowej. Zapraszamy do kibicowania.

Neptun Końskie – Orlęta Kielce 5:1