Pewne wygrane Partyzanta i Neptuna! [wideo, zdjęcia]

Świetne spotkania rozegrały nasze zespoły w IV Lidze. Oba grały przed własną publicznością – Neptun 3:1 pokonał Alit Ożarów, a Partyzant aż 6:1 Nidziankę Bieliny!

Nidzianka to co prawda ostatni zespół w tabeli, ale wygrana podopiecznych Jarosława Komisarskiego i tak imponuje. Gole dla radoszyczan w niedzielne wczesne popołudnie zdobyli: Jaśkiewicz – dwie, Kos, Dymek, Grudzień i Opara. Za tydzień Partyzant w Połańcu zagra z Czarnymi.

Partyzant Radoszyce – Nidzianka Bieliny 6:1
Gole dla Partyzanta: Jaśkiewicz – 2, Kos, Dymek, Grudzień, Opara.
Partyzant: Kaszuba, Pańczyk (Maciej Mazur), Miśtal, Tomasz Mazur, Papros, Kos (Dymek), Opara, Samburski (Zawadzki), Morgaś, Markowicz (Grudzień), Jaśkiewicz (Wołczyk)

Neptun Końskie w pierwszej połowie nieco męczył się z Alitem. Goście zdobyli nawet gola, ale nie uznał go arbiter. Na 1:0 dla konecczan z karnego strzelił Marcin Taler. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza odsłona. Drugie 45 minut to wręcz koncertowa gra zawodników trenera Waldemara Szpiegi. Do 80 minuty Alit nie istniał na boisku, a Neptun prowadził 3:0 po przepięknym golu Dominika Szymkiewicza i bramce Krzysztofa Pacha. Na pięć minut przed końcem honorowe trafienie dla gości zaliczył Jakub Mażysz z rzutu karnego. W końcówce szansę na podwyższenie wyniku zmarnował Piotr Gardynik – nie wykorzystał on rzutu karnego. Ostatecznie Neptun zwyciężył 3:1 i wciąż jest liderem IV Ligi z przewagą sześciu punktów nad Naprzodem Jędrzejów. W kolejną niedzielę konecczanie o godzinie 13.00 podejmą u siebie ŁKS Łagów.

Neptun Końskie – Alit Ożarów 3:1
Gole dla Neptun: Taler, Szymkiewicz, Pach