REKLAMA

‚Piechotą do Nieba’ – dołącz do rajdu

W sobotę 18 lipca odbędzie się Letni Rajd „Piechotą do Nieba” organizowany przez Stowarzyszenie „Powiatowe Konto Pomocy” i Koneckie Stowarzyszenie Sportu i Kultury.

REKLAMA

Wydarzenie swoim honorowym patronatem objął starosta konecki Grzegorz Piec. Jak podkreślają organizatorzy, celem rajdu jest promowanie turystyki pieszej i walorów krajoznawczych powiatu koneckiego, propagowanie zdrowego stylu życia, integracja lokalnej społeczności i kreatywne zagospodarowanie czasu wolnego oraz wspieranie działalności charytatywnej prowadzonej przez Stowarzyszenie „Powiatowe Konto Pomocy”.

REKLAMA

Rajd odbędzie się w sobotę 18 lipca. Uczestnicy wystartują o godz. 10.00 w Końskich (przy zbiorniku Browary 1), a zakończą swój marsz w Niebie. Trasa rajdu wynosi ok. 12 km. Obowiązuje limit uczestników ze względu na przepisy epidemiczne. Opłata startowa dla dorosłych wynosi 20 zł, a dla niepełnoletnich – 10 zł. Zgłoszenia będą przyjmowane w miejscu startu lub można ich dokonać wcześniej w siedzibie Koneckiego Stowarzyszenia Sportu i Kultury w Końskich tel: 531 525 900/ 

Organizatorami rajdu są Stowarzyszenie „Powiatowe Konto Pomocy” oraz Koneckie Stowarzyszenie Sportu i Kultury.

Regulamin.       Karta zgłoszenia

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *