REKLAMA

Piechurzy dla Bruna poszli do Kazanowa [wideo, zdjęcia]

Mały Bruno Słowiński w swojej walce o zdrowie i cierpieniu zjednoczył konecczan. Weekend był pełen imprez połączonych ze zbiórkami charytatywnymi na rzecz chłopca (wpłat online można ciągle dokonywać TUTAJ). Do Kazanowa poszli dla niego miłośnicy turystyki pieszej podczas rajdu zorganizowanego przez Klub PASAT z PTTK Końskie. 

REKLAMA

„Postanowiliśmy z zarządem Klubu Turystyki Aktywnej PTTK Pasat, żeby włączyć się w akcję pomocy Brunowi Słowińskiemu. Inicjatywa z potrzeby serca, szybko się zorganizowaliśmy i robimy to co potrafimy najlepiej. Spacerujemy przy dobrej pogodzie, integrujemy się na szlaku turystycznym i wspieramy akcję pomocy. Ruszamy spod  Pomnika Wdzięczności w Końskich, a finał ma być w Kazanowie” – opowiada nam Magdalena Weber, przedstawicielka PTTK.

REKLAMA

Trasa liczyła 12 kilometrów, a turyści zwiedzili na jej końcu klasztor w Kazanowie. Natomiast przy remizie OSP w tej miejscowości wszyscy uczestnicy mogli integrować się na wspólnym ognisku. Wpisowe za uczestnictwo w rajdzie zostało w całości przeznaczone na wsparcie Bruna Słowińskiego.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *