REKLAMA

Piękni i Młodzi na Kuźnice Koneckie. Impreza będzie w Końskich [wideo]

Grupa „Piękni i Młodzi”, twórcy takich hitów jak „Niewiara” (czyli Z Tobą być) będzie gwiazdą tegorocznych Kuźnic Koneckich, które już w sobotę 8 lipca odbędą się w Parku Miejskim w Końskich. Scena stanie na terenie pomiędzy Restauracją Leliwa a Egipcjanką. 

REKLAMA

„Już dziś możemy powiedzieć, że kolejne Kuźnice Koneckie, już 24 odbędą się 8 lipca w Parku Miejskim w Końskich. Impreza będzie się składała z różnych stref aktywności. Podczas tych kuźnic będziemy chcieli nawiązać do Powstania Styczniowego, a hasłem przewodnim będzie 'Gloria Victis 1863′ […] Przed gwiazdą wieczoru, którą będzie zespół Piękni i Młodzi będą występować nasi lokalni młodzi wykonawcy” – opowiada nam Jarosław Staciwa, członek Zarządu Powiatu Koneckiego.

REKLAMA

Kuźnice Koneckie trwać będą cały dzień, a wiele dziać będzie się nie tylko na scenie, ale i poza nią. Jak to zwykle bywa podczas tej imprezy przybyli będą mogli oglądać liczne rekonstrukcje historyczne. Natomiast sam park zostanie podzielony na kilka stref aktywności –„Będzie strefa historyczna, strefa gastronomiczna, gdzie lokalni wytwórcy będą mogli prezentować swoje wyroby, a tak naprawdę Kuźnice Koneckie to nic innego jak pokazanie wszystkich walorów, które występują we wszystkich naszych ośmiu gminach” – mówi nam Staciwa.

Przewidziano też strefę zabaw dla najmłodszych. Natomiast po koncercie gwiazdy, czyli zespołu Piękni i Młodzi organizatorzy przewidzieli dyskotekę pod gwiazdami!

O wszystkich szczegółach i dokładnym planie tego wydarzenia będziemy Państwa jeszcze informować.

Kuźnice Koneckiego 2023, 
Sobota, 8 lipca, Park Miejski w Końskich
Gwiazda wieczoru: Zespół Piękni i Młodzi 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *