REKLAMA

Piękni i Młodzi zagrają w naszym powiecie! [wideo]

Dziesiątki milionów wyświetleń w serwisie YouTube i kilka hitów, które zna cała Polska – w ten sposób można scharakteryzować zespół „Piękni i Młodzi”. W lipcu zobaczymy ich w Smykowie podczas festynu „Jagódka 2018”! 

REKLAMA

311 tysięcy osób jest fanami tej grupy w portalu Facebook, 60 milionów wyświetleń piosenki „Ona jest taka cudowna” oraz ponad 50 milionów wyświetleń utworu „Kocham się w Tobie”. Te statystyki muszą imponować, a należą one do grupy disco-polo „Piękni i Młodzi”. To band założony przez małżeństwo Magdę i Dawida Narożnych oraz Daniela Wilczkowskiego w 2012 roku w Łomży.  Zespół na swoim koncie ma już dwa pełnowymiarowe albumy. Wystąpił także w finale niezwykle popularnego polsatowskiego show „Must Be the Music. Tylko Muzyka”.

Już 21 lipca, podczas festynu „Jagódka 2018”, czyli podczas dorocznego dnia gminy Smyków będziemy mogli zobaczyć występ „Pięknych i Młodych”. Już teraz zapraszamy Państwa na to wydarzenia i zapewniamy, że u nas z pewnością znajdziecie relację z tego festynu i koncertu gwiazdy.

REKLAMA

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *