REKLAMA

Piękny gest przedsiębiorcy w walce z koronawirusem [wideo, zdjęcia]

Z pięknym, społecznym gestem wyszła dzisiaj firma Expran Group z prezesem zarządu Pawłem Sędzikiem na czele. Przedsiębiorca przekazał nieodpłatnie do Starostwa Powiatowego w Końskich środki do dezynfekcji, które przez obecną sytuację w kraju są praktycznie niedostępne na rynku. 

REKLAMA

„Przekazujemy płyn do dezynfekcji rąk na ręce pana starosty. Jesteśmy lokalną firmą i produkujemy ten płyn, ponieważ nie ma go na rynku, a my mamy dostępne półśrodki do jego produkcji” – tłumaczył nam Paweł Sędzik.

Z inicjatywą podarowania środków do dezynfekcji wyszedł Paweł Sędzik. Prezes firmy wyraził chęć pomocy kontaktując się z radnym powiatowym Wojciechem Owczarkiem, który szybko zorganizował i skoordynował akcję przekazania. Jest to piękny gest przedsiębiorcy, który wspomógł społeczeństwo powiatu w walce z koronawirusem.

REKLAMA

Środki dezynfekujące trafią do wielu wydziałów Starostwa Powiatowego w Końskich. W ramach podziękowań starosta konecki Grzegorz Piec i prezes Zarządu Powiatu Jarosław Staciwa złożyli na ręce prezesa firmy maseczki ochronne, które szyje „Wszechnica Konecka”.

„Bardzo chcę podziękować panu Pawłowi za to, że udostępnił nam płyny do dezynfekcji, bardzo nam potrzebne. Dziękuję również radnemu powiatowemu Wojtkowi Owczarkowi, który doprowadził do tego, że te litry trafią do potrzebujących – mówił starosta konecki Grzegorz Piec.

Za naszym pośrednictwem do mieszkańców zaapelował radny powiatowy i koordynator całej akcji Wojciech Owczarek –„Chciałem zaapelować do wszystkich osób publicznych i do wszystkich mieszkańców. Niech każdy pomyśli, co mógłby zrobić. Jedni szyją maski, drudzy mają kontakty, takich przyjaciół o wielkim sercu. A inni, co nie mogą nic zrobić niech po prostu zostaną w domu. To będzie nasz wspólny krok do sukcesu, do naszego bezpieczeństwa” – mówił radny Owczarek.

Do tego apelu przyłącza się także nasza redakcja.

Zdjęcia (konecki.powiat.pl):

REKLAMA

4 thoughts on “Piękny gest przedsiębiorcy w walce z koronawirusem [wideo, zdjęcia]

 1. Obywatel pisze:

  Fajnie.
  Reklama za darmo.
  Rodzina w urzędach
  A o mieszkańcach biednych. bez znajomości w urzedach sie nie myśli.
  To dotyczy wszystkich urzędów w Konskich.
  Ludzie obudzcie się.

 2. Wróżka pisze:

  Czyste wyrachowanie. Firma cienko piszczy bo już nie da się ukryć, że palenie elektronicznych papierosów uszkadza płuca, do tego dochodzi akcyza na tego typu wyroby za parę miesięcy. Trzeba mieć skład podatkowy i bata nad sobą. Już będzie trudniej sprzedawać bez faktur pod stołem.
  Ten płyn ma atest?

 3. Kamil pisze:

  Na lewo to już całe końskie pali to świństwo…

 4. […] Przypominamy, że maseczki szyje TWRP „Wszechnica Konecka” (pisaliśmy o tym TUTAJ), a Starostwo Powiatowe w Końskich otrzymało jakiś czas temu środki do dezynfekcji od firmy „Expran Group” (szczegóły oraz materiał wideo TUTAJ). […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *