REKLAMA

Pierwsze kroki w kierunku domu bez barier dla Seby

Wiele osób, firm i organizacji wspiera Sebastiana Makowskiego. Prężnie działają wolontariusze z projektu „Razem dla SEBY”, którzy zbierają pieniądze na dom bez barier dla niepełnosprawnego konecczanina. Na działce budowlanej możemy już zaobserwować pierwsze prace.

REKLAMA

„Dążę do wybudowania domu, który pomoże mi normalnie żyć, który pomoże mi wychodzić na co dzień, w zwykły sposób. Chce też odciążyć moją matkę, by nie dźwigała mnie ze schodów. Obecnie mieszkam na drugim piętrze bez windy, wychodzenie na dwór jest wyprawą. Mam mieszkanie nieprzystosowane, przystosowałem je na tyle ile mogłem, ale jest trudno” – opowiadał nam swego czasu Sebastian. Działkę w Końskich chłopak kupił dzięki oszczędnościom i spadku po babci. Kilka dni temu zainstalowano przyłącze energetyczne. Teraz można stawiać fundamenty.

REKLAMA

Sebastian otrzymał wsparcie m.in. od Ceramiki Końskie, która zaoferowała pokrycie kosztów wszystkich płytek wewnętrznych i zewnętrznych w pracach wykończeniowych domu. Wiele osób zgłosiło się z różnymi usługami. Ta pomoc jest niezwykle cenna i pozwoli zaoszczędzić pieniądze, ale wciąż są one bardzo potrzebne. Zbiórka pieniężna nadal trwa. Każdy, kto chciałby wesprzeć Sebastiana finansowo może zrobić to na stronie, na której przeprowadzana jest zrzutka – TUTAJ.

Zdjęcia (Razem dla SEBY):

REKLAMA

One thought on “Pierwsze kroki w kierunku domu bez barier dla Seby

  1. Znam z Końskich jeszcze jednego chłopaka który od lat pracuje gdzieś w jakiejś firmie, też marzy o swoim własnym domu z tą różnicą że nigdy nikogo nie prosił o pomoc. Może trzeba by więcej takich akcji przeprowadzić

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *