REKLAMA

Pierwsze takie zawody. Wędkowali nad zalewem ‚Antoniów’ [zdjęcia]

Pierwsze zawody wędkarskie zorganizowano w ostatnią niedziele na zalewie „Antoniów”. W tych inauguracyjnych zmaganiach najlepszym okazał się Łukasz Czub. 

REKLAMA

W niedzielę, zalew „Antoniów” powitał miłośników wędkarstwa, którzy od samego rana oczekiwali chwili, w której ,,rybka chwyci”. Zawody wędkarskie nad ,,Antoniowem” odbyły się po raz pierwszy. Przystąpiło do nich 45 wędkarzy z Koła Radoszyce, zrzeszonych w Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Kielcach. Co ciekawe, konkurs przyciągnął nie tylko doświadczonych pasjonatów tej dyscypliny, ale także tych, dopiero zaczynających przygodę z wędką. Wśród zdobyczy były karasie, karpie, sumiki i leszcze, a na uczestników czekał ciepły i smaczny kugiel.

REKLAMA

Na podium stanęli kolejno Łukasz Czub, w którego sieci znalazło się ponad 6 kg ryb, Adam Świercz i Rafał Majewski z niewiele niższymi wynikami. Zwycięzcy, z rąk burmistrza Miasta i Gminy Michała Pękali, otrzymali puchary i pamiątkowe dyplomy. Niewykluczone, iż impreza na stałe zagości w gronie wydarzeń organizowanych nad zalewem.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *