REKLAMA

Pijana przyjechała na komendę sprawdzić swoją trzeźwość!

27-latka z gminy Gowarczów przyjechała na komendę w Końskich by zbadać stan swojej trzeźwości. Okazało się, że jest pijana. Kobieta poinformowała policjanta, że przyjechała sama, bo nie miał jej kto przywieźć. Natomiast kilka dni wcześniej straciła ona uprawnienia do kierowania pojazdami… za jazdę po alkoholu.

REKLAMA

„W piątkowe popołudnie do Komendy Powiatowej Policji w Końskich przyjechała 27-letnia kobieta, która dwukrotnie sprawdzała swój stan trzeźwości na urządzeniu stacjonarnym znajdującym się w punkcie przyjęć interesantów. Zachowanie kobiety wzbudziło podejrzenie u policjantów, którzy sami postanowili skontrolować jej stan trzeźwości. Jak się okazało, badanie wykazało, że w jej organizmie jest ponad pół promila alkoholu. W rozmowie z policjantami, kobieta tłumaczyła, że sama przyjechała do komendy, gdyż chciała zweryfikować swoją trzeźwość, a nie miał jej kto przywieźć. Teraz policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Na domiar złego, kobieta kilka dni wcześniej straciła prawo jazdy za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu” – opowiada sierżant sztabowy Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Za jazdę po alkoholu grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności, kilkuletni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi oraz wysoka grzywna.

REKLAMA

6 thoughts on “Pijana przyjechała na komendę sprawdzić swoją trzeźwość!

 1. zzz pisze:

  nie ma sie co martwić ma 3 życia będze dobrze ha ha bezmózgowiec

 2. Adam pisze:

  Mistrzyni,naturalna selekcja ,jak u zwierząt …

 3. Jbcps pisze:

  Śmietanka przyszłego miasta Gowarczów

 4. konecczanin. pisze:

  Typowy pisowski elektorat, parodia ja w TVP Info.

 5. Lolek pisze:

  Gowarczów oraz Ruda bialaczowska
  To wioski w których ludzie w wieku 16-4 0 lat biorą narkotyki.

 6. […] Powiatowej Policji autem przyjechała pijana 27-latka w celu przebadania swojej trzeźwości (o tym TUTAJ). W piątek 45-letni mężczyzna przyjechał do komisariatu będąc pod wpływem […]

Dodaj komentarz