REKLAMA

Pijany kierowca narobił szkód w Stąporkowie

Do bardzo poważnych zdarzeń drogowych doszło wczoraj około godziny 15.00 w Stąporkowie. Pijany kierowca staranował dwa auta na Piłsudskiego. 

REKLAMA

Na miejscu wypadku pojawiły się: jednostki policji, strażacy z PSP oraz Pogotowie Ratunkowe.

25-letni mężczyzna będąc w stanie po spożyciu alkoholu (zostało mu wykonane badanie krwi) kierował samochodem marki Volkswagen Passat. Jadąc główną ulicą Stąporkowa najpierw próbował wykonać manewr mijania i w jego trakcie wjechał w zaparkowaną Toyotę. To co gorsze działo się jednak chwilę później. Pijany kierowca próbował oddalić się z miejsca tamtego zdarzenia i z bardzo dużą prędkością najechał na tył samochodu marki Peugeot. Po tym wypadku 42-letnia kierująca francuskim samochodem i jej 45-letnia pasażerka zostały zabrane do szpitala w Końskich.

REKLAMA

Kolizja spowodowana przez kierowcę będącego pod wpływem alkoholu była na tyle poważna, że policja musiała zablokować jeden pas ruchu. Utrudnienia trwały do około godziny 18.

Kierowca podczas zatrzymania znieważył i naruszył nietykalność funkcjonariuszy. Za te działania i za jazdę po alkoholu odpowie przed sądem.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *