REKLAMA

Pijany kierowca zatrzymany w Rogowie

Funkcjonariusze pełniący na co dzień służbę na terenie województwa łódzkiego, podróżując w czasie wolnym przez powiat konecki, zatrzymali nietrzeźwego 58-latka kierującego fiatem. Mężczyzna miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem.

REKLAMA

W minioną niedziele, policjantka z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi oraz funkcjonariusz z Oddziałów Prewencji Policji w Łodzi, w miejscowości Rogów, na drodze wojewódzkiej nr 749 zwrócili uwagę na kierującego pojazdem marki Fiat, którego tor jazdy wskazywał, że mężczyzna może być pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze postanowili zajechać drogę kierującemu, a następnie zabezpieczyli kluczyki od samochodu i wezwali na miejsce mundurowanych z Komendy Powiatowej Policji w Końskich. Przybyły na miejsce patrol przeprowadził badanie stanu trzeźwości, które wykazało, że 58-latek miał ponad 2 promile alkoholu w swoim organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2. Po raz kolejny funkcjonariusze udowodnili, że policjantem jest się 24 godziny na dobę.

REKLAMA
REKLAMA

3 thoughts on “Pijany kierowca zatrzymany w Rogowie

  1. aaa pisze:

    super trzeba eliminować potencjalnego zabójcę, a gdzie nasza policja ,najprościej podjechać pod sklep np w modliszewicach ,i statystyki rosną

  2. aaa pisze:

    super ,szkoda że nie nasi ,wychodzą z założenia że prościej złapać pijaczka pod sklepem i statystyki rosną

  3. bikom pisze:

    co wyście ze stroną zrobili, główna inaczej działa, na innych komentarze się nie wyświetlają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *