REKLAMA

Pijany kierowca ze Stąporkowa ukarany po raz czwarty

Dokładnie 3 promile alkoholu miał w organizmie 30-letni mieszkaniec Stąporkowa kierujący audi, którego w poniedziałek zatrzymali do kontroli policjanci skarżyskiej drogówki. Mężczyzna prowadził pojazd bez prawa jazdy, dodatkowo okazało się, że za jazdę pod wpływem alkoholu był już wcześniej trzykrotnie karany. 

REKLAMA

W poniedziałek po południu funkcjonariusze skarżyskiej drogówki pełnili służbę nieoznakowanym bmw na DK 42 w gminie Bliżyn w powiecie skarżyskim. Tuż przed godziną 18 zatrzymali do kontroli osobowe audi. Auto prowadził 30-latek, mieszkaniec Stąporkowa. Wyczuwalna była od niego woń alkoholu i nie posiadał prawa jazdy. Okazało się, że kierujący jest nietrzeźwy. Badania wykazały 3 promile. Ponadto wyszło na jaw, że kierujący audi w przeszłości był już trzykrotnie karany za jazdę w stanie nietrzeźwości. Raz nie stosował się także do wyroku sądu.

REKLAMA

Totalny brak odpowiedzialności nie ujdzie mu płazem. Za popełnienie po raz kolejny tego samego przestępstwa grozi wysoka grzywna i do 5 lat zakazu prowadzenia pojazdów.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *