REKLAMA

Pijany spowodował kolizję w Kazanowie

Na drodze krajowej 42 w Kazanowie w gminie Końskie około godziny 13:30 doszło do zderzenia się dwóch pojazdów. Jak się później okazało, w aucie sprawcy zdarzenia znajdowały się dwie nietrzeźwe osoby. Policja obecnie ustala, która z nich prowadziła samochód. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń. 

REKLAMA

„Z  naszych wstępnych ustaleń wynika, że dziś około godziny 13:30 w miejscowości Nowy Kazanów kierujący pojazdem marki Audi nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Mercedes i najechał na jego tył. W pojeździe sprawcy podróżowały dwie osoby i obie były nietrzeźwe. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. Ustalamy okoliczności tego zdarzenia. Pas w kierunku Końskich jest zablokowany, ruch odbywa się wahadłowo” – mówi nam starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Pierwsze informacje dotyczące tego zdarzenia przekazywał system RSO. Mówiły one o czwórce osób poszkodowanych, w tym o dzieciach w tym gronie. Na szczęście te informacje się nie potwierdziły.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *