REKLAMA

Piknik dla Oliwki w Stąporkowie [fotorelacja]

Dziś przy amfiteatrze za stąporkowskim domem kultury odbył się piknik poświęcony małej Oliwce, która potrzebuje pieniędzy na rehabilitację i zabiegi podania komórek macierzystych. Pojawiło się sporo osób.

REKLAMA

Wydarzenie zostało zorganizowane przez mamę dziewczynki z pomocą Sebastiana Bednarza, znanego jako DJ Gass, oraz Marcina Pytlosa. Odbyła się licytacja różnych przedmiotów i zabawek, między innymi maskotki koziołka koneckiej policji lub koszulki z podpisami starego składu Vive Kielce.

REKLAMA

Na pikniku pojawiły się: Jednostka Strzelecka 2026 Końskie, Koło Gospodyń Wiejskich z Huciska, Koło Łowieckie „Orlik” z Końskich, które przygotowało między innymi pieczonego dzika i wiele innych. Przybyli też przedstawiciele władzy: burmistrz Stąporkowa Dorota Łukomska, członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego Mariusz Gosek oraz radna powiatu Lilliana Brożyna. Dla dzieci były dmuchańce do zjeżdżania oraz skakania, wata cukrowa, obwarzanki, popcorn oraz jazda na koniach. Przybyli mogli skosztować ciast, domowych wypieków, kiełbaski z grilla.

Odbyły się też występy muzyczne i taneczne. Do tych drugich chętnie dołączały osoby z widowni. Na wieczornym finale, zaplanowanym na godzinę 19:00, wystąpił muzyk Piotr Restecki, finalista jednej z edycji show telewizyjnego Must Be The Music.

Fundusze zebrane podczas całej akcji przeznaczone będą na rzecz Oliwki.

Relacja wideo już wkrótce, a o wynikach finansowych także postaramy się poinformować.

Zdjęcia (Piotr Malinowski):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *