REKLAMA

Piknik rodzinny w Rogowie… z sernikiem

W niedzielę odbędzie się Piknik Rodzinny w Rogowie, podczas którego rozstrzygnięty zostanie konkurs na najsmaczniejszy sernik. 

REKLAMA

Na wydarzenie zapraszają Urszula Nowicka i Małgorzata Pasek

Konkurs kulinarny pn. „Pachnący sernik” organizuje Wiejski Dom Kultury w Rogowie. Autor lub autorka najlepszego sernika otrzyma robota kuchennego. „Jak nazwa konkursu wskazuje, trzeba upiec sernik i wraz z przepisem przynieść go na nasz niedzielny piknik. Nagrodzimy najpyszniejsze i najładniej wyglądające ciasto” – opowiadają organizatorki wydarzenia Urszula Nowicka i Małgorzata Pasek.

Zgłosić się do konkursu może każdy, kto do 1 lipca skontaktuje się z organizatorami: telefonicznie (tel. 41 372 24 78 w godzinach 8 – 16.00 oraz 606 281 551 w godzinach 10 -18.00, mailowo: [email protected]ie.pl z dopiskiem SERNIK w temacie wiadomości lub osobiście w WDK Rogów oraz w MGDK w Końskich.

REKLAMA

„Oprócz konkursu podczas pikniku odbędzie się szereg gier i zabaw, będą też dmuchańce, basen kulkowy, drobny poczęstunek, lepienie z gliny pod opieką instruktora ceramiki, pokazy strażackie, zumba i wiele innych atrakcji. Zapraszamy od godziny 16.00” – dodają organizatorki.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *