REKLAMA

Piłeś, nie płyń! Spot profilaktyczny policji i starostwa

Konecka policja przy wsparciu wielu jednostek oraz ratowników wodnych  przygotowała wideo profilaktyczne pod tytułem „Piłeś – nie płyń! Czasu nie cofniesz”. Zobaczcie ten spot poniżej. 

REKLAMA

Jezioro, rzeka, staw, zalew czy też basen-to tam kierujemy się, by odpocząć. Jednak jak pokazują policyjne statystyki, nie zawsze w takich miejscach zachowujemy się rozważnie i bezpiecznie. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Końskich, przy pomocy koneckich ratowników wodnych i Starostwa Powiatowego w Końskich postanowili nagrać nad zalewem w Sielpi spot profilaktyczny, którego ideą było pokazanie, jak szybko można stracić życie łącząc alkohol z wodą.

REKLAMA

Komenda Powiatowa Policji w Końskich składa serdeczne podziękowania dla Starostwa Powiatowego w Końskich, Urzędu Miasta I Gminy w Końskich, ratowników wodnych i wszystkich zaangażowanych za pomoc, w realizację tego projektu.

W rolę aktorów wcielili się: Aleks Kuśmierczyk i Marta Zbróg. Ratownik wodny to Stanisław Sorbian (Instruktor Ratownictwa Wodnego WOPR Kielce). Swój udział w powstaniu klipu mieli także: podkom. Sylwia Sobczyńska, post. Krzysztof Bernat, Marian Wikiera, Adam Kubka i Paweł Kubiak (cała trójka to pracownicy Wydziału Promocji w Starostwie Powiatowym). Za montaż wideo odpowiadał Paweł Goraj.

Zdjęcia:

REKLAMA

One thought on “Piłeś, nie płyń! Spot profilaktyczny policji i starostwa

  1. […] To już drugi filmik przygotowany przez KPP w Końskich i Starostwo Powiatowe w trakcie trwających wakacji. Pierwszy z nich pt. „Piłeś, nie płyń” można obejrzeć TUTAJ. […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *