REKLAMA

Pilichowski zagra w Końskich! [zdjęcia]

Światowej sławy gitarzysta Wojciech Pilichowski da koncert w Końskich. Wydarzenie będzie miało miejsce w piątek 28 grudnia w sali bankietowej restauracji Leliwa. Przed gwiazdą zagra… gwiazda lokalna, czyli zespół U.Z.I (na dodatek w premierowym materiale)! Bilety sprzedawane są tylko do 7 grudnia w specjalnej promocyjnej cenie!

REKLAMA

Wojciech Pilichowski z zespołem.

Artysta wraz z zespołem zagra repertuar pochodzący z jego najnowszej płyty pt. „Vandal”. Ta płyta to powrót do najlepszych tradycji muzyki fusion. W pełni autorska płyta Wojtka Pilichowskiego, w której obok świetnie działającej maszyny jazz funky, siłę brzmienia dają mocne rockowe riffy. Absolutnym ewenementem przy jej tworzeniu jest współpraca z dwoma typowo polskimi zespołami ludowymi z górskiego regionu Pienin – wykorzystanie w sposób nienaruszony czystych form muzyki etnicznej w aranżacjach fusion. Wyjątkowe brzmienie kwartetu grającego z Wojtkiem i energia płyty to zasługa nagrywania na 100% w jednym pomieszczeniu przez cały zespół. Basista jako lider oraz gitarzysta Michał Trzpioła , perkusista Tomasz Machański i dwóch pianistów Michał Rorat oraz Adrian Latosiewicz tworzą kolor brzmienia i dynamiki nieosiągalny w przypadku płyt nagrywanych ślad po śladzie. Na uwagę zasługuje też obecność w albumie „Vandal” Wojtka Olszaka i Michała Dąbrówki, a specjalnym akcentem jest zjawiskowa Julita Zielińska w jednej z dwóch piosenek na tej płycie. Wojtek Pilichowski i jego najnowsze dzieło to potężna porcja oryginalnej i nowej formy w muzyce fusion.

Jako support na tym koncercie wystąpi znana i uznana konecka grupa grająca hard-rock – zespół U.Z.I. W ich wykonaniu usłyszymy zarówno autorskie utwory sprzed wielu lat, jak i premierowy materiał nad którym zespół pracuje od kilku miesięcy. Koncert odbędzie się 28.12.2018 r. (piątek) o godz.19.00 w sali Restauracji Leliwa, ul. Zamkowa 17 w Końskich. Ilość miejsc ograniczona!

REKLAMA


Bilety w cenie 50 zł (do 7.12.2018 r.) oraz 60 zł (po 7.12.2018 r.) są do nabycia w Restauracji Leliwa oraz w Pracowni Artystyczno-Ludowej, ul. Pocztowa 2 w Końskich.

Można je również nabyć bezpośrednio u Organizatora koncertu: FOXart – tel.502 373 698.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *