REKLAMA

Piłka z podpisem Lewego już przekazana

Poseł Andrzej Szejna w poniedziałek spotkał się w Pracowni Ludowo-Artystycznej przy ulicy Pocztowej w Końskich z panem Tomaszem, który wylicytował przekazaną przez niego na rzecz Bruna Słowińskiego piłkę podpisaną przez kapitana reprezentacji Polski Roberta Lewandowskiego. 

REKLAMA

„Jestem ogromnie wdzięczny panu Tomaszowi, który wylicytował tę piłkę za ogromną kwotę pieniędzy. Bardzo mu dziękuję za tę pomoc dla chłopca. Przy okazji tego spotkania odbyliśmy też ciekawą rozmowę i mogę tylko powiedzieć, że cieszę się, że mogłem spotkać się z takim człowiekiem jak pan Tomasz. Dziękuję też Państwa redakcji za pomoc w koordynacji tej licytacji i promocję akcji” – mówi Andrzej Szejna, wiceszef Nowej Lewicy, poseł na Sejm RP.

REKLAMA

W spotkaniu uczestniczył też Artur Pejas – wiceszef Nowej Lewicy w województwie świętokrzyskim, a także babcie Bruna. Te z kolei przekazały Panu Tomaszowi wymarzone przez niego własnoręcznie robione: czapkę oraz szalik.

REKLAMA

3 thoughts on “Piłka z podpisem Lewego już przekazana

  1. konecczanin. pisze:

    Morawiecki obiecał 30mln dla tych biednych piłkarzy, Polska bogaty kraj stać na taki gest pisowców. Tylko czemu elektorat pisowski idąc do sklepu nie wie co kupić bo wszystko najdroższe w Europie.

  2. aaa pisze:

    jak by to była piłka z podpisem MESIEGO to było by super a lewy nic nadzwyczajnego najlepiej wychodzi mu gra w reklamach

  3. […] Piłkarze, ale i na przykład trener Xavi odwiedzali różnych pacjentów kliniki. Rozdawali im piłkarskie gadżety, podpisane postery, części piłkarskiej garderoby. Pozowali też do zdjęć. Do naszego Bruna zawitał sam Robert Lewandowski, który wcześniej przekazał też mundialową piłkę na rzecz licytacji dla Bruna (o tym TUTAJ). […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *