REKLAMA

Piosenka na Dzień Dziecka od artystów z Domu Kultury w Końskich [WIDEO, ZDJĘCIA]

Dziś o godz. 12.00 Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich opublikował na swoim fanpage’u premierową piosenkę „Góry do góry”, która jest prezentem dla wszystkich dzieci z okazji dzisiejszego święta.

REKLAMA

Piosenkę przygotowali wokaliści Studia Piosenki „SOLO” z jego opiekunem muzycznym Maciejem Lisowskim na czele. Nagrania do wideoklipu powstawały w warunkach domowych i plenerowych młodych artystów. – „Wymagało to od nich sporo wysiłku, muzykalności i wyobraźni. Mam nadzieję, że wszystkim spodoba się efekt końcowy. Oczywiście nieprzypadkowo termin premiery ustaliliśmy na 1 czerwca. To przecież Międzynarodowy Dzień Dziecka. Piosenka jest prezentem Domu Kultury dla najmłodszych” – mówi nam Maciej Lisowski.

REKLAMA

Piosenkę autorstwa Piotra Nazaruka z repertuaru zespołu Małe TGD wykonali wokaliści Studia Piosenki „SOLO”: Martyna Bąk, Kinga Chmielewska, Maja Grabarczyk, Amelia Grochala, Taja Kazimierska, Julia Kowalska, Radosław Nowacki, Maria Piec, Alicja Woldańska i Anna Zielińska. Przygotowania, realizację audio – video wykonał Maciej Lisowski.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *