REKLAMA

Piotr Milewski będzie gościem koneckiej Biblioteki

Piotr Milewski to autor bestsellerowych książek, znawca Japonii, podróżnik, a w środę 23 listopada będzie on gościem Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Końskie. Otwarte spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:30. 

REKLAMA

Fot. Kasia Krause, źródło zdjęcia: FB Piotr Milewski

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Końskie zaprasza na spotkanie autorskie z Piotrem Milewskim, którego tematyka dotyczyć będzie Japonii. Spotkanie odbędzie się w środę 23 listopada o godzinie 11.30 w jej siedzibie, która mieści się w Parku Miejskim.

REKLAMA

Piotr Milewski – pisarz, dziennikarz, podróżnik. Urodził się w 1975 r. w Chełmie. Studiował w Poznaniu, Wiedniu, Pasawie, Filadelfii, Sapporo i Otaru. Dziewięć lat spędził w Japonii. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Autor bestsellerowych książek, m.in.: „Transsyberyjska. Drogą żelazną przez Rosję i dalej”, „Dzienniki japońskie”, „Islandia albo najzimniejsze lato od pięćdziesięciu lat” oraz „Planeta K. Pięć lat w japońskiej korporacji”.

Trzykrotny laureat Nagrody Magellana Magazynu Literackiego „Książki”. Laureat nagrody Traveler magazynu National Geographic Polska w kategorii Książka Roku 2020. Współpracuje z polskimi i japońskimi czasopismami oraz prasą polonijną.

REKLAMA

One thought on “Piotr Milewski będzie gościem koneckiej Biblioteki

  1. ws8 pisze:

    Czytałem. Książki są średnie+. Do bestsellerów trochę im brakuje. podziwiam pasję – ale moim zdaniem potrzeba „co więcej” Spotkanie może być ciekawe. Dobre książki i ciekawie się czyta.
    Bestseller to coś czytane od deski do deski – tam gdzie czas się urywa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *