REKLAMA

Piotr Wawrzyk komentuje zmiany w PiS i PO

Poseł na Sejm RP i wiceminister spraw zagranicznych Piotr Wawrzyk komentuje dla nas wydarzenia politycznej soboty. Przypomnijmy, że prezesem Prawa i Sprawiedliwości ponownie został Jarosław Kaczyński, a do Platformy Obywatelskiej na stanowisko przewodniczącego powrócił Donald Tusk. 

REKLAMA

Piotr Wawrzyk to parlamentarzysta posiadający swoje biuro poselskie w Końskich – mieści się ono przy siedzibie Solidarności w Parku Miejskim –„Gdy inni wracają do przeszłości, o której Polacy wolą zapomnieć, my śmiało projektujemy działania na przyszłość, by zintensyfikować rozwój Polski i zapewnić polskim rodzinom dobrobyt. Gwarantem skuteczności tego pozytywnego scenariusza jest prezes Jarosław Kaczyński” – mówi Wawrzyk.

REKLAMA

Zdaniem polityka sobotni kongres Prawa i Sprawiedliwości był bardzo udany – „Podczas swojego wystąpienia prezes mówił między innymi o zmianach w sposobie organizacji partii, a także zmianach dyscyplinujących członków. Nie zabrakło także promocji Polskiego Ładu. Zmiany w Prawie i Sprawiedliwości, to ewolucja aby być jeszcze bardziej skutecznym i jeszcze skuteczniej zabiegać o głosy Polaków” – opowiada wiceminister spraw zagranicznych.

A co świętokrzyski poseł myśli o zmianach w Platformie Obywatelskiej, gdzie do władzy powraca Donald Tusk –„To zupełnie nic nowego. Ponownie widzimy, że jedynym pomysłem PO jest narzekanie na PiS. Nie ma tam żadnych zmian programowych, w sumie nie ma żadnego programu” – recenzuje Wawrzyk.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *