REKLAMA

Piotr Wawrzyk o Krajowym Planie Odbudowy

Wiceminister Spraw Zagranicznych Piotr Wawrzyk komentuje przyjęcie przez Sejm RP Krajowego Planu Odbudowy. Przypomnijmy, że Wawrzyk ma swoje biuro poselskie w Końskich. 

REKLAMA

Przypomnijmy, że mimo początkowych zapowiedzi Krajowy Plan Odbudowy poparły siły opozycji: Lewica, PSL i Polska 2050 Szymona Hołowni. Partie te zdecydowały się na ten ruch po tym jak Lewica wynegocjowała wprowadzenie do planu zapisów zgodnych z jej programem. Posłowie Koalicji Obywatelskiej wstrzymali się od głosu –„To ogromny sukces pana Premiera, który potrafił wynegocjować tak ogromną kwotę, a następnie przekonać do głosowania dużą większość Sejmu. Jest to też sukces wszystkich Polaków, którzy dostali szanse na szybkie wyjście z kryzysu. Szkoda tylko ze dla niektórych interes partyjny był ważniejszy niż to, że także ich elektorat dostanie te pieniądze. Czas pokaże czy to tylko incydent, czy tworzy się nowa koalicja PO i Konfederacji” – mówi minister Piotr Wawrzyk.

REKLAMA

 

REKLAMA

2 thoughts on “Piotr Wawrzyk o Krajowym Planie Odbudowy

  1. Znowu się promuje za darmo w mediach pisielec. Tak jak przed wybuchem wojny było: Niemcy się zbroiły i rosły w militarną potęgę a polskie elity balowały…

  2. Pan Wawrzyk mówi o ,,interesie partyjnym”?Nie ma partii gdzie interes partyjny byłby tak ważny jak ma to miejsce w PiS’ie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *