Fundacja Misja i Pamięć Księdza Marcelego Prawicy zaprasza na dzień wspomnienia o tym honorowym obywatelu miasta i gminy Końskie. Przypomnijmy, że ksiądz Prawica zmarł 17 września 2018 roku. Wydarzenia upamiętniające tę postać będą miały miejsce we wtorek 24 września.
::attachment{"type":"image","item_id":"441958", "alt":"zdjęcie", "title":"", "longSide":"800"}
Wspomnienie o ks. Marcelim Prawicy rozpocznie się od modlitwy przy jego grobie około godziny 17:00. Następnie w Kolegiacie św. Mikołaja zostanie odprawiona msza święta w jego intencji - to o godzinie 17:30. Z kolei o godzinie 18:30 w siedzibie Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości przy ulicy Staszica w Końskich będzie miała miejsce inauguracja wystawy zdjęć i pamiątek związanych ze zmarłym. Wstęp jest wolny.
Wydarzenie honorowym patronatem objął burmistrz miasta i gminy Końskie.
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Rozmowa o przyszłości Stąporkowa. Spotkania online
Rozmowa o przyszłości, właśnie w tej chwili cymbał kita wyje syreną, system powiadomiania to komórki a nie wycie prostaku lanserze
Czellito
18:42, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
1. Kto to jest ten sebii? 2. Co robili tam partyjniacy?
Pytam
15:38, 2026-05-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz