Wiadomości z powiatu koneckiego – aktualności z Końskich i gmin

Zamknij
WAŻNE:

Uczestnicy konkursu dożynkowego odwiedzili Tokarnię ze starostą [zdjęcia]

Paulina Góral Paulina Góral 07:51, 09.10.2019
Skomentuj  Uczestnicy konkursu dożynkowego odwiedzili Tokarnię ze starostą…

Starostwo Powiatowe w Końskich zorganizowało wycieczkę do Parku Etnograficznego w Tokarni dla wszystkich uczestników I Powiatowego Konkursu Wieńców Dożynkowych. 

::attachment{"type":"image","item_id":"438691", "alt":"zdjęcie", "title":"", "longSide":"800"}

Do Tokarni pojechało ponad 130 osób z Kół Gospodyń Wiejskich i zespołów ludowych. Przedstawiciele każdej z grup brali udział również w warsztatach, na których mogli wykonać tradycyjne ozdoby i dekoracje. Uczestnicy zwiedzili najciekawsze zabytki, a potem spotkali się ze starostą koneckim Grzegorzem Piecem i członkiem Zarządu Jarosławem Staciwą. Następnie wszyscy integrowali się przy wspólnym pieczeniu kiełbasek.

Zdjęcia (archiwum Starostwa Powiatowego w Końskich):

[FOTORELACJA]24481[/FOTORELACJA]

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%