W czwartek 19 grudnia w Prywatnej Szkole Podstawowej w Końskich znajdującej się przy ulicy Towarowej 4 odbyły się wyjątkowe jasełka. Dzieci występowały przed swoimi rodzicami, prezentowały humorystyczne scenki oraz śpiewały świąteczne piosenki.
Program artystyczny przygotowali dla swoich uczniów wychowawcy klas 1-3: Dagmara Snochowska, Anita Kwiatkowska, Monika Ściegienna, Małgorzata Grzybowska. Dzieci wcielały się w rolę książkowych postaci, rodziców, a także elfów, krasnoludków i samego Świętego Mikołaja. Historia, którą opowiedziały poprowadzona była w sposób humorystyczny i żartobliwy. Niosła jednak za sobą morał mówiący o tym, że rodzina, miłość i przyjaźń to wartości ważniejsze od nowej konsoli czy gry komputerowej. Nad oprawą muzyczno-graficzną czuwała Anna Kowalik. Zapraszamy Państwa do obejrzenia obszernych fragmentów tych artystycznych jasełek.
Zdjęcia:

[FOTORELACJA]23410[/FOTORELACJA]
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Rozmowa o przyszłości Stąporkowa. Spotkania online
Rozmowa o przyszłości, właśnie w tej chwili cymbał kita wyje syreną, system powiadomiania to komórki a nie wycie prostaku lanserze
Czellito
18:42, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
1. Kto to jest ten sebii? 2. Co robili tam partyjniacy?
Pytam
15:38, 2026-05-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz