Dotarliśmy do informacji jakoby prawdopodobnie w pobliżu miejscowości Budzisław w gminie Słupia Konecka odkryto ludzki szkielet. Do zdarzenia doszło w ostatnią sobotę.

-"W dniu 18 stycznia bieżącego roku na terenie gminy Słupia Konecka przypadkowa osoba na terenie zalesionych nieużytków rolnych ujawniła szkielet ludzki. Policjanci, którzy przybyli na miejsce interwencji potwierdzili to zgłoszenie. Szkielet został zabezpieczony do dalszych badań, które pomogą ustalić co mogło być ewentualną przyczyną zgonu osoby oraz tożsamość osoby. Wykonaliśmy szczegółowe oględziny miejsca zdarzenia. Będziemy wyjaśniać czy nie jest to jedna z zaginionych kilka lat temu osób z terenu powiatu koneckiego. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Radoszycach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej we Włoszczowie" - informuje sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.
Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że miejsce, w którym spacerowicz natknął się na ludzki szkielet znajduje się w pobliżu miejscowości Budzisław.
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Rozmowa o przyszłości Stąporkowa. Spotkania online
Rozmowa o przyszłości, właśnie w tej chwili cymbał kita wyje syreną, system powiadomiania to komórki a nie wycie prostaku lanserze
Czellito
18:42, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
1. Kto to jest ten sebii? 2. Co robili tam partyjniacy?
Pytam
15:38, 2026-05-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz