Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Końskich w miniony weekend ujęli posiadaczy narkotyków w Radoszycach oraz w Końskich, w tym między innymi rodzeństwo. Miłośnikom nielegalnych używek grozi teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W piątkowy wieczór funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego koneckiej jednostki w Radoszycach podczas wykonywania czynności służbowych ujawnili u rodzeństwa substancje, które po wstępnym sprawdzeniu okazały się marihuaną. 27- latka i jej 33-letni brat odpowiedzą za swoje zachowanie przed sądem.
Z kolei w nocy z piątku na sobotę policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego podjęli interwencję wobec 22-letniego mieszkańca Końskich, który posiadał porcję białego proszku. Po wstępnym sprawdzeniu substancji okazało się, że posiada ona w swoim składzie amfetaminę.
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Rozmowa o przyszłości Stąporkowa. Spotkania online
Rozmowa o przyszłości, właśnie w tej chwili cymbał kita wyje syreną, system powiadomiania to komórki a nie wycie prostaku lanserze
Czellito
18:42, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
1. Kto to jest ten sebii? 2. Co robili tam partyjniacy?
Pytam
15:38, 2026-05-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz