Powiatowy Urząd Pracy w Końskich w związku z epidemią koronawirusa będzie niedostępny dla interesantów. Zaleca załatwianie jak największej liczby spraw online lub telefonicznie. Urząd wstrzymuje też niektóre formy aktywizacji.

Na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Końskich pojawił się szereg komunikatów:
- W związku z obecną sytuacją związaną z wirusem SARS -Co V-2, wywołującym chorobę o nazwie Covid-19 zwaną koronawirusem zalecamy rejestrację przez internet .
Przy rejestracji częściowej nie jest potrzebny podpis kwalifikowany .
- W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie, zachęcamy do ograniczenia w miarę możliwości, osobistego załatwiania spraw w Powiatowym Urzędzie Pracy w Końskich.
- Uwzględniając wnioski i prośby naszych klientów, uprzejmie informujemy, iż od dnia 13.03.2020r. osoby, które mają wyznaczony obowiązkowy termin wizyty w PUP w Końskich w miesiącu marcu, mogą przełożyć go telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na inny termin spotkania po wcześniejszym uzgodnieniu ze swoim doradcą klienta.
- Pozostałym klientom, którzy planują w najbliższych dniach przybycie osobiste do Urzędu a ich sprawa nie wymaga konieczności ich osobistego stawiennictwa, proponujemy rozważenie wcześniejszego kontaktu telefonicznego z pracownikami Urzędu Pracy bądź skorzystania z poczty elektronicznej:
- e-mail: [email protected]
- Powiatowy Urząd Pracy w Końskich informuje, że w związku z zagrożeniem epidemiologicznym od dnia 13 marca 2020r. wstrzymuje nabór i realizację wniosków w sprawie wszystkich form aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych.
Ograniczenie kontaktów osobistych zalecane jest przez Światową Organizację Zdrowia, czy Ministerstwo Zdrowia. PUP Końskie ogranicza swoje działania także w związku z nieobecnością części pracowników. Większość usług realizowanych przez PUP Końskie można załatwić przez internet poprzez platformę elektronicznych usług publicznych służb zatrudnienia.
Wszelkie inne sprawy można załatwiać telefonicznie pod numerami telefonów: 413726363, 412604362,413722314, 413722247.
Likwidacja bursy ważnym tematem sesji w powiecie
Pracy nie ma i nie będzie tutaj
Obserwator
22:06, 2026-05-21
Likwidacja bursy ważnym tematem sesji w powiecie
Szkoda że tak nie zajmują się rynkiem pracy jak ta bursa
M
18:54, 2026-05-21
W piątek utrudnienia drogowe w centrum Końskich
Nie jestem za tym co się dzieje w tym mieście starostwie gminie itd ale ludzie robi się remont źle nie robi źle....przecież to jest robione między innymi dla was!!!! tego typu inwestycje maja w sobie wiele nieprzewidywalnych problemów nigdy nie będzie tak że wszystko się zrobi na czas ale ważne że jest coś robione a 3 miesiące w ta czy w tamtą , naprawdę ten płacz oponentów burmistrza jest żałosny i to pewnie z bliskiego otoczenia albo niedoszłego stanowiska które się miało dostać.
robert
15:46, 2026-05-21
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz