437 zachorowań jednego dnia w Polsce - to bilans piątku. I są to najgorsze dane od początku epidemii w naszym kraju. Z kolei w województwie świętokrzyskim odnotowaliśmy dziś 17 nowych zachorowań.

W Polsce mamy już łącznie 3383 osoby zakażone koronawirusem, 437 przypadków odnotowano dziś, a już 71 osób zmarło na tę potworną chorobę. W województwie świętokrzyskim odnotowano łącznie 79 zachorowań (1 zgon). Późnym wieczorem dotarł do nas ostatni w piątek komunikat -"W województwie świętokrzyskim potwierdzono 8 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. To kobieta w sile wieku z powiatu skarżyskiego, starsza kobieta z powiatu starachowickiego, kobieta w sile wieku z powiatu buskiego, dwie kobiety oraz dwóch mężczyzn w sile wieku z powiatu kieleckiego, a także mężczyzna w sile wieku z powiatu starachowickiego" - informowała Ewa Łukomska, rzecznik prasowy wojewody świętokrzyskiego.
Na terenie województwa świętokrzyskiego: 54 osoby są hospitalizowane, 4172 osoby są poddane kwarantannie, 90 osób jest pod nadzorem epidemiologicznym. W powiecie koneckim wciąż nie odnotowano zachorowań: Starosta Konecki zawiadamia, że w dniu 2 kwietnia 2020 r. - według stanu na godzinę 14:00- na terenie Powiatu Koneckiego nie odnotowano przypadków koronawirusa. 468 osób zostało poddanych kwarantannie, 4 osoby poddane jest nadzorowi epidemiologicznemu.
W piątek utrudnienia drogowe w centrum Końskich
Nie jestem za tym co się dzieje w tym mieście starostwie gminie itd ale ludzie robi się remont źle nie robi źle....przecież to jest robione między innymi dla was!!!! tego typu inwestycje maja w sobie wiele nieprzewidywalnych problemów nigdy nie będzie tak że wszystko się zrobi na czas ale ważne że jest coś robione a 3 miesiące w ta czy w tamtą , naprawdę ten płacz oponentów burmistrza jest żałosny i to pewnie z bliskiego otoczenia albo niedoszłego stanowiska które się miało dostać.
robert
15:46, 2026-05-21
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Rozmowa o przyszłości Stąporkowa. Spotkania online
Rozmowa o przyszłości, właśnie w tej chwili cymbał kita wyje syreną, system powiadomiania to komórki a nie wycie prostaku lanserze
Czellito
18:42, 2026-05-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz