Po wizycie w Końskich Robert Biedroń udał się do miejscowości Wiosna w gminie Radoszyce by zjeść śniadanie i porozmawiać z mieszkańcami tamtejszych okolic o ich problemach.

Robert Biedroń rozmawiał z burmistrzem miasta i gminy Radoszyce Michałem Pękalą między innymi o problemach samorządu, potrzebach lokalnej społeczności, a także o tamtejszych tradycjach i kulturze. Ponadto kandydat na prezydenta został ugoszczony regionalną potrawą - radoszyckim kuglem.
Polityk zwiedził także gospodarstwo, w którym gościł. Za ciepłe przyjęcie gospodarz otrzymał od kandydata książkę jego autorstwa zatytułowaną "Pod prąd". Wielkie wrażenie zrobiła na nim kapliczka wybudowana przez mieszkańców. Wielu zgromadzonych chciało zrobić sobie zdjęcie z Robertem Biedroniem. W przeciwieństwie do spotkania w Końskich spotkanie z kandydatem odbyło się w bardziej kameralnym gronie, pozbawione było też homofobicznych docinków.

Kandydat na prezydenta nie bez powodu wybrał miejscowość Wiosna jako jeden z celów swojej podróży po Polsce - przypominamy, że jest on jednym z założycieli partii o nazwie "Wiosna".
Biedroniowi towarzyszył Poseł na Sejm RP Andrzej Szejna oraz szef struktur Nowej Lewicy w powiecie koneckim Robert Plech. Po spotkaniu w miejscowości Wiosna Biedroń udał się na spotkanie z mieszkańcami Stąporkowa. Więcej o tym wkrótce w naszym portalu.
Już wkrótce obszerną relację wideo ze spotkania Roberta Biedronia z mieszkańcami gminy Radoszyce w Wiośnie znajdziecie w naszym portalu.
Zdjęcia:
[FOTORELACJA]21667[/FOTORELACJA]
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Rozmowa o przyszłości Stąporkowa. Spotkania online
Rozmowa o przyszłości, właśnie w tej chwili cymbał kita wyje syreną, system powiadomiania to komórki a nie wycie prostaku lanserze
Czellito
18:42, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
1. Kto to jest ten sebii? 2. Co robili tam partyjniacy?
Pytam
15:38, 2026-05-20
0 0
to zdjęcie pod tęczowym krzyżem to przypadek?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz