Wiadomości z powiatu koneckiego – aktualności z Końskich i gmin

Zamknij
WAŻNE:

Koronawirus raport. Tylko 5 aktywnych przypadków choroby w koneckim

Arkadiusz Góral Arkadiusz Góral 12:58, 17.07.2020
Skomentuj Koronawirus raport. Tylko 5 aktywnych przypadków choroby w koneckim

W powiecie koneckim statystyki dotyczące epidemii koronawirusa wyglądają bardzo optymistycznie. Na chwilę obecną mamy tylko 5 aktywnych przypadków, w czym 4 osoby przechodzą tę chorobę bardzo łagodnie i przebywają w domu. Maleje też liczba osób poddanych kwarantannie. W raporcie podajemy statystyki z powiatu, województwa i kraju. 

W ostatnich dniach w powiecie koneckim 2 osoby wyzdrowiały. Łącznie dotychczas odnotowano 32 przypadki zachorowań na COVID-19, a w tym mamy: 26 ozdrowieńców, 5 aktywnych przypadków (4 osoby są w stanie dobrym w izolacji domowej, 1 w szpitalu w Starachowicach), 1 zgon. Obecnie 62 osoby są poddane kwarantannie.

 

Dotychczas  na terenie województwa świętokrzyskiego stwierdzono 879 zachorowań na COVID-19, w tym 44 zgony oraz 714 ozdrowień. W całym kraju mamy 39 407 zachorowań, 1612 osób zmarło, 29 505 osób wyzdrowiało.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%