Dziś na godzinę 14:00 w powiecie koneckim odnotowano 121 aktywnych zachorowań na COVID-19. Od piątku w naszym powiecie przybyło 9 chorych. Większość z nich jest hospitalizowana.

Według danych przekazanych przez konecki Sanepid od początku epidemii w naszym regionie odnotowano 161 przypadki zakażenia, a w tym 121 aktywnych zachorowań (113 osób znajduje się w izolacji domowej, 8 w szpitalu), 39 ozdrowień i 1 zgon.
W sumie na terenie województwa świętokrzyskiego stwierdzono 1427 zachorowań na COVID-19, w tym 50 zgonów oraz 970 ozdrowień. W kraju od początku epidemii zdiagnozowano 67 372 zachorowań, 46 638 ozdrowień i 2039 zgonów.
Likwidacja bursy ważnym tematem sesji w powiecie
Pracy nie ma i nie będzie tutaj
Obserwator
22:06, 2026-05-21
Likwidacja bursy ważnym tematem sesji w powiecie
Szkoda że tak nie zajmują się rynkiem pracy jak ta bursa
M
18:54, 2026-05-21
W piątek utrudnienia drogowe w centrum Końskich
Nie jestem za tym co się dzieje w tym mieście starostwie gminie itd ale ludzie robi się remont źle nie robi źle....przecież to jest robione między innymi dla was!!!! tego typu inwestycje maja w sobie wiele nieprzewidywalnych problemów nigdy nie będzie tak że wszystko się zrobi na czas ale ważne że jest coś robione a 3 miesiące w ta czy w tamtą , naprawdę ten płacz oponentów burmistrza jest żałosny i to pewnie z bliskiego otoczenia albo niedoszłego stanowiska które się miało dostać.
robert
15:46, 2026-05-21
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz