Wiadomości z powiatu koneckiego – aktualności z Końskich i gmin

Zamknij
WAŻNE:

Dom Kultury w Końskich wznawia zajęcia indywidualne

Kamil Olesiński Kamil Olesiński 01:06, 09.09.2020
Skomentuj Dom Kultury w Końskich wznawia zajęcia indywidualne

Po przerwie w działaniu Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Końskich spowodowanego ostatnią falą zakażeń koronawirusem placówka postanowiła wznowić zajęcia. Póki co będą to jedynie zajęcia indywidualne.

Lekcje będą prowadzone w określonym reżimie sanitarnym, zgodnym z przestrzeganiem zasad obowiązujących w okresie pandemii. Dom Kultury zaprasza na zajęcia wokalne, plastyczne, taneczne, teatralne, ceramiczne i szachowe, a także na lekcje nauki gry na perkusji, gitarze, pianinie lub akordeonie.

Szczegółowych informacji udzielają oraz na zajęcia zapisują pracownicy MGDK Końskie pod numerem telefonu 41 372 24 78.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%