Wiadomości z powiatu koneckiego – aktualności z Końskich i gmin

Zamknij
WAŻNE:

Dwanaście nowych zakażeń. Koronawirus raport

Kamil Olesiński Kamil Olesiński 11:13, 11.12.2020
Skomentuj Dwanaście nowych zakażeń. Koronawirus raport

Najnowszy komunikat Ministerstwa Zdrowia mówi o dwóch nowych zakażeniach w powiecie koneckim. Publikujemy dane z kraju, województwa i Konecczyzny. 

Ministerstwo Zdrowia informuje o dwunastu nowych zakażeniach w powiecie koneckim i braku zgonów ostatniej doby. W województwie świętokrzyskim odnotowano 218 zakażeń i 9 przypadków śmiertelnych. W całym kraju zaś 13 110 nowych przypadków zachorowań oraz 544 zgony. Od początku epidemii w Polsce odnotowano już 1 milion 115 tysięcy 201 zakażeń i 22 174 przypadków śmiertelnych.

Niestety od jakiegoś czasu nie mamy dostępu do bardziej szczegółowych danych, jak i sumarycznych zestawień. Nie wiemy więc np. ile od początku epidemii przypadków stwierdzono w powiecie koneckim. Ostatnie szczegółowe informacje przez Sanepidy na szczeblu powiatowym opublikowane zostały 23 listopada. Wtedy to liczba potwierdzonych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w powiecie wynosiła 1664, było 469 aktywnych zachorowań. 1141 osób przechodziło kwarantannę, a 54 mieszkańców powiatu koneckiego zmarło.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%