Wiadomości z powiatu koneckiego – aktualności z Końskich i gmin

Zamknij
WAŻNE:

Adam Jarubas o pierwszym roku pracy w Parlamencie Europejskim

Arkadiusz Góral Arkadiusz Góral 07:35, 30.12.2020
Skomentuj Adam Jarubas o pierwszym roku pracy w Parlamencie Europejskim

"Mijający rok był trudny dla wszystkich. Ale tym bardziej obecna sytuacja musi nas mobilizować. Musimy stawiać przed sobą cele, aby cały czas wierzyć w ludzi, w siebie, dbać o zdrowie, mocno zadbać o przyszłość naszej planety" - podkreśla Adam Jarubas. Europoseł składa też wszystkim mieszkańcom Konecczyzny życzenia świąteczno-noworoczne. 

W pierwszym moim roku pracy w Parlamencie Europejskim postawiłem przed sobą ambitne zadania. Jako członek niedawno powstałej Komisji do walki z rakiem, w myśl idei "onkologia bliżej ludzi" będziemy wypracowywać standardy równego dostępu do najnowszych metod leczenia dla wszystkich, niezależnie od tego, w którym kraju.

W sprawie ochrony klimatu potrzebujemy globalnego sukcesu, drogą do tego jest osiągniecie neutralności klimatycznej do 2050 roku

Doprowadziłem do przyjęcia przez Parlament poprawki budżetowej, która przeznacza 2 mln euro na walkę z przestępczością popełnianą za pośrednictwem tzw. Darknetu - ukrytego internetu, w którym dzieje się wiele przestępstw, jak chociażby handel ludźmi czy narkotykami.

Celem dla nas wszystkich powinna być silnej i bezpiecznej Europy, w której ludzie mogą budować życie takie, jakiego pragną.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%