Wiadomości z powiatu koneckiego – aktualności z Końskich i gmin

Zamknij
WAŻNE:

Koronawirus raport. Nowe przypadki i liczba szczepień

Arkadiusz Góral Arkadiusz Góral 11:11, 21.01.2021
Skomentuj Koronawirus raport. Nowe przypadki i liczba szczepień

Ministerstwo Zdrowia informuje o siedmiu nowych zachorowaniach ostatniej doby w powiecie koneckim na koronawirusa. Podajemy dane epidemiczne z powiatu, województwa i kraju. 

Ministerstwo przekazuje dane o siedmiu zachorowaniach i jednym zgonie na COVID-19 w powiecie koneckim. Z kolei dotychczas u nas zaszczepiono 825 osób (od wczoraj to wzrost o 120 osób). W województwie świętokrzyskim ostatniej doby zanotowano 147 zakażeń i aż 26 przypadków śmiertelnych. W całym kraju to 7152 nowe zakażenia oraz 419 zgonów.

Od początku epidemii w Polsce zachorowało 1 milion 457 tysięcy 755 osób. Zmarło z powodu koronawirusa 34 561 mieszkańców naszego kraju.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%