Przedszkole nr 3 w Końskich to wyjątkowe miejsce zapewniające każdemu dziecku najwyższy poziom nauczania oraz najlepszą opiekę. W przedszkolu pracuje wykwalifikowana i doświadczona kadra pedagogiczna, a placówkę wyróżniają innowacyjne metody pracy z dziećmi. Pozwalają one na zwiększenie efektywności nauki oraz sprawiają, że zajęcia są atrakcyjne i ciekawe dla przedszkolaków!
W przedszkolu prowadzone są zajęcia z języka angielskiego i kinezjologii edukacyjnej w każdej grupie przedszkolnej zajęcia dydaktyczne realizujące podstawę programową, logopedyczne, plastyczno-techniczne, sensoplastyczne, muzyczne, teatralne, gimnastyczne, zajęcia z elementami metod aktywizujących, pedagogiki zabawy, logorytmiki, muzykoterapii, biblioterapii, Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, C. Orffa i R. Labana, Aktywnego Słuchania Muzyki według Batti Strauss w ramach pobytu dzieci w przedszkolu. Placówka zapewnia realizację zaleceń Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej dzieci posiadających opinię lub orzeczenie.
Dodatkowo w przedszkolu organizowane są przedstawienia teatralne, atrakcje dla dzieci, wycieczki, imprezy i uroczystości przedszkolne.
Bezpieczny plac zabaw, w ogrodzie przedszkolnym gwarantuje doskonałą zabawę w otoczeniu przyrody. Przedszkole zapewnia zdrowe żywienie, które przygotowywane jest w przedszkolnej kuchni (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek).
Gwarantuje ponadto najlepsze warunki do nauki i zabawy oraz bezpieczeństwo! Czas spędzany w "trójce" to nie tylko zdobywanie wiedzy i umiejętności, ale także doskonała zabawa!

Poznaj nas bliżej! Popatrz, jak się bawimy, uczmy i spędzamy czas w przedszkolu :) Znajdź nas na Facebook`u >>>Przedszkole nr 3 w Końskich<<< oraz odwiedź naszą stronę internetową www.ps3konskie.szkolnastrona.pl
Przedszkole czynne jest w godzinach 6.30-16.30
Kontakt:
Przedszkole nr 3 w Końskich
ul. Partyzantów 2
tel.: 41 372 27 58
Zapraszamy do nas :)
Uroczystości:
Nauka i zabawa:
[FOTORELACJA]32837[/FOTORELACJA]
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Rozmowa o przyszłości Stąporkowa. Spotkania online
Rozmowa o przyszłości, właśnie w tej chwili cymbał kita wyje syreną, system powiadomiania to komórki a nie wycie prostaku lanserze
Czellito
18:42, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
1. Kto to jest ten sebii? 2. Co robili tam partyjniacy?
Pytam
15:38, 2026-05-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz