W powiecie koneckim działają dwa powszechne punkty szczepień - jeden w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej "Rodzina" w Końskich i drugi w Poradni Zdrowia Psychicznego w Końskich.

Przed przyjściem do punktu trzeba się zarejestrować. Można to zrobić na kilka sposobów: poprzez bezpłatną infolinię 989, e-rejestrację na pacjent.gov.pl, wysyłając SMS-a o treści "SzczepimySie" na numer 880 333 333 lub kontaktując się bezpośrednio z wybranym punktem szczepień. Do rejestracji wystarczy podać nr PESEL.
Punkty szczepień w powiecie koneckim:
Kolejny punkt zostanie uruchomiony 1 czerwca w Świętokrzyskim Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze.
Zdjęcia (Starostwo Powiatowe w Końskich):
[FOTORELACJA]18712[/FOTORELACJA]
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Rozmowa o przyszłości Stąporkowa. Spotkania online
Rozmowa o przyszłości, właśnie w tej chwili cymbał kita wyje syreną, system powiadomiania to komórki a nie wycie prostaku lanserze
Czellito
18:42, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
1. Kto to jest ten sebii? 2. Co robili tam partyjniacy?
Pytam
15:38, 2026-05-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz